NB ACC AC ADAPTER UNIV. 120W/XM012 XILENCE
XILENCE
XM012
Yra sandėlyje
Su mokesčiais
Artea.lt lizingas - naujasdizainas.com
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
Purpose Laptop , Power supply type Indoor , Output power 120 W , Input voltage 100-240 V , Detachable power connectors Yes , Power protection features Over current/Over voltage/Overheating/Short circuit , Product colour Black , Weight 370 g
SUMMARY
XILENCE XM012. PURPOSE: LAPTOP, POWER SUPPLY TYPE: INDOOR, INPUT VOLTAGE: 100-240 V. PRODUCT COLOUR: BLACK. WIDTH: 142 MM, DEPTH: 57.5 MM, HEIGHT: 31.5 MM