MONITOR ACC LIFT UP TO 24"/BLACK NWSSC24-B ONKRON
ONKRON
NWSSC24-B
Paskutinė prekė
Su mokesčiais
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
1xNumber of displays supported , Maximum weight capacity (per display) 15 kg , Maximum weight capacity 15 kg , Maximum screen size 61 cm (24") , Mounting type Desk , Minimum VESA mount 75 x 75 mm , Maximum VESA mount 100 x 100 mm , Colour Black
SUMMARY
ONKRON NWS-SC24-B. MAXIMUM WEIGHT CAPACITY: 15 KG, MAXIMUM SCREEN SIZE: 61 CM (24"), MINIMUM VESA MOUNT: 75 X 75 MM, MAXIMUM VESA MOUNT: 100 X 100 MM. PRODUCT COLOUR: BLACK