MONITOR ACC DESK MOUNT/13-34" BLACK G75-B ONKRON
ONKRON
G75-B
Yra sandėlyje
Su mokesčiais
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
1xNumber of displays supported , Maximum weight capacity (per display) 12 kg , Maximum weight capacity 12 kg , Maximum screen size 86.4 cm (34") , Mounting type Desk , Minimum VESA mount 75 x 75 mm , Maximum VESA mount 100 x 100 mm , Height adjustment Yes , Tilt adjustment Yes , Swivelling Yes , Rotating Yes , Colour Black , Orientation Landscape/Portrait , Clamp included Yes
SUMMARY
ONKRON G75. MOUNTING: CLAMP/GROMMET, MAXIMUM WEIGHT CAPACITY: 12 KG, MINIMUM SCREEN SIZE: 33 CM (13"), MAXIMUM SCREEN SIZE: 86.4 CM (34"), MINIMUM VESA MOUNT: 75 X 75 MM, MAXIMUM VESA MOUNT: 100 X 100 MM. HEIGHT ADJUSTMENT, TILT ANGLE RANGE: -45 - 90 . PR