MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3636F16GX2-FX5 G.SKILL
G.SKILL
F5-6000J3636F16GX2-FX5
Yra sandėlyje
Su mokesčiais
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
DDR5 , 32 GB , Unregistered (unbuffered) , 6000 MHz , CL 36 , 1.35 V , 288-pin DIMM
SUMMARY
G.SKILL FLARE X5 F5-6000J3636F16GX2-FX5. COMPONENT FOR: PC/SERVER, INTERNAL MEMORY: 32 GB, MEMORY LAYOUT (MODULES X SIZE): 2 X 16 GB, INTERNAL MEMORY TYPE: DDR5, MEMORY CLOCK SPEED: 6000 MHZ, MEMORY FORM FACTOR: 288-PIN DIMM, CAS LATENCY: 36