MEMORY DIMM 32GB DDR5-5200 K2/5200J4040A16GX2-RS5K G.SKILL
G.SKILL
F5-5200J4040A16GX2-RS5K
Paskutinė prekė
Su mokesčiais
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
DDR5 , 32 GB , Unregistered (unbuffered) , 5200 MHz , CL 40 , 1.1 V , 288-pin DIMM
SUMMARY
G.SKILL RIPJAWS S5. COMPONENT FOR: PC/SERVER, INTERNAL MEMORY: 32 GB, MEMORY LAYOUT (MODULES X SIZE): 2 X 16 GB, INTERNAL MEMORY TYPE: DDR5, MEMORY CLOCK SPEED: 5200 MHZ, MEMORY FORM FACTOR: 288-PIN DIMM, CAS LATENCY: 40, PRODUCT COLOUR: BLACK